cowboysew

dot  Ручний інструменти для обробки шкіри

  ГІдравлічний вирубний прес для шкіри

dot  Машина для зрізу і спуску краю шкіри

dot  Машина термічного різання для стропи


828

828 Автоматичний машина термічного різання для усі види стропів текстильних

Характеристики: Універсальна довжина різання для середніх до дуже великовагові ремені і мотузки; Спалена система типів різання спеціальна конструкція для різання дуже товстої синтетичні лямки стропи та канатів; Скорочення та ущільнення матеріалу в той же час у зв'язку з гарячою ріжучої системи; Верхній і нижній механізм подачі забезпечує точну довжину різання; Пневматична притискна і підйом; Простота в експлуатації.

Області застосування: синтетичні веб Стропи і стягнуті спади, поліестер круглі стропи, синтетичні лямки, волокна, ремені безпеки, військові лямки, талі, стропи, альпіністські мотузки, промислові канати та інші синтетичні волокна мотузки, пожежно-рятувальні мотузки, пожежних евакуації ремені, пожежно-рятувальні сходові ремені та інші вогнезахисні тканини.


828

8907 Машина термічного різання для стропи

Це промислове клас тепло ріжуче обладнання для різання і герметизації синтетичних матеріалів, щоб запобігти зношування. Конструкція надміцна підходять для більшості гарячих додатків ножів і матеріалів до 3/4 "(20 мм) товщини у виробництві стропів, канатів і важкої лямки. Давно рука дає багато робочого простору і універсальність. Спеціальний кронштейн доступний в якості опції для різання декількох шарів лямки разом. додатковий довгий гарячий ніж підходить для різання лямки стропи, кріпильні ремені, ремені безпеки та інших синтетичних матеріалів до 300 мм в ширину.

Область застосування: синтетичні стропи, вантажні кріпильні ремені, Ratchet скувати, ремені безпеки, ремені безпеки, військові лямки, кранові стропи, строп, spanzet, ремені безпеки, канати і шнури для лісівника альпіністських мотузок, скелелазіння і спелеологія, канати, катання на човни і морські канати і рятувальні мотузки.

Для відео натисніть ТУТ


8901


8901 Машина термічного різання для синтетичне волокно

Це ручний різак гарячого ножа переривчастий інструмент роботи. Температура леза може досягати 500 & deg; С в секундах, що забезпечує швидкі, гладкі, чисті скорочення. Застосування включають лямки, синтетичні тканини, кабелі, канати & ремені. Цей інструмент ріже і ущільнення матеріалів одночасно.

Область застосування: полотно вітрило, тенти, тканинний фільтр, поліефірна стропа і вантажний кріпильний ремінь (Ratchet Tie вниз), ремені безпеки і упряж, портупеї, волоконні стропи, кранові стропи, промислові лямки, стерлінг мотузка, шнур, альпіністські мотузки.


8905

8905 Машина термічного різання для мотузки, шнури

Цей тип різання теплова можна розрізати синтетичну тканину, такі як ремені, стрічки і канатів до довжини.

Електричний підігрів лезо відокремлює, в одній фазі роботи, матеріалу під впливом тепла і герметизує розрізані краю, щоб уникнути окантовки обрізний кромки.

Області застосування: підйомні стропи і такелажні вироби, ремені безпеки, військові лямки, кранові стропи, талі, ремені безпеки, стропи, строп, синтетичні волокна швартується, обплетення мотузка, страхувальний трос.

Copyright 2006© cowboysew.com. Всі права захищені.