cowboysew

dot  Ручний інструменти для обробки шкіри

  ГІдравлічний вирубний прес для шкіри

dot  Машина для зрізу і спуску краю шкіри

dot  Машина термічного різання для стропи


800

8116 Двоільная машина для шкіри ручна

Наша экономичная двоильная машина CowBoy #8116 точно регулирует размер. Острый нож длиной 150мм, распилит кожу на заданный вами размер.
Эта профессиональная двоильная машина с острым лезвием распилит кожу на заданную вами толщину. Прикручивается к верстаку.
8116 предназначена для пошива изделий из широкого спектра Кожа:
1) Шорно-седельных изделий и комплектующих для вьючных животных (лошадь, олень, мул, осел, лошак, верблюд, бык и слон). (седла, хомуты, рабочая и выездная упряжь, дуги, подковы, прогулочные и спортивные коляски, и т.д.).
2) Ошейники, ремни, цепи, упряжь для различных животных (ошейники для быков, собак, собачья упряжь и т.д.)
3) Любые изделия из кожи, сыромяти, брезента, тента и кирзы для охотников, рыболовов, туристов, спортсменов и байкеров (сумы перемётные, пояс лесоруба, пояс штангиста, чехол для ружья и т.д.).
4) Сшивка сыромятная для ремонта транспортерных лент.
5) Изделия из кожи, сыромяти, брезента, тента и кирзы на заказ.

Для відео натисніть ТУТ800


8020 Шпальт ручної

Шпальт або машина для двоїння матеріалу призначена для зменшення товщини вироби. Найчастіше використовується в роботі з жорсткими товстими шкірами, резинами, ЕВАпластамі, пористими резинами і іншими матеріалами схожими за фізико-механічними властивостями. У промисловому виробництві аналогом ручного Шпальта є машина фірми CowBoy.
За допомогою взуттєвого Шпальта оператор може отримати матеріал потрібної товщини, не докладаючи великих зусиль як при роботі вручну.
Характеристики ручного взуттєвого Шпальта.

Для відео натисніть ТУТ800


8160 Пресс вырубочный ручной

Інструмент для роботи зі шкірою

Прес для розкрою виробів з натуральної та штучної шкіри, чепрака, картону, шкіркартону, тканини, Кожвалон, гуми і т.д.


800

800


8360 Пресс вырубочный ручной 5 тонн

Ручной вырубочный пресс. Усилие до 5 тонн. Настраиваемая глубина вырубки.

Самый доступный вариант для готового к использованию пресс-кликера и помогает вам работать без шума и без усилий, чтобы нажимать или ударять небольшие кожаные товары. Остановите утомительный процесс вырезания узора вручную с помощью этой ручной машины, что наверняка сэкономит вам много времени; Это ручное нажатие на кнопку-кликер дает вам профессиональные результаты для продуктов, которые вы можете продать с более высокой прибылью; Большой 180-миллиметровый подшипник и длинная рукоятка длиной 400 мм обеспечивают дополнительное усилие для легкого нажатия.

Этот пресс для высечки кожи рекомендуется для промышленности по обработке кожи, например кожаные сумки, кобуры, кошелек, чековый книжный держатель, портфели, телефонные чехлы, кожаные ремни, держатели для карт, кожаный кошелек и другие кожаные аксессуары.


800


8500Ручний дирокол машина для шкіряного ременя і ременя

Цей поворотний перфоратор створений для основної повторної штампування в ремінних і ремінці торгах. Ця праця блоку економії простий у використанні - пристосовується до шкіри і додатків лямки навіть з покриттям. Оснащене автоматичною подачею і самоцентруючийся датчиком, що вміщають ремені від 1/2 до 4-1 / 8 дюйма в ширину.

Ця зручна шкіряний ремінь і ремінь перфорація машина забезпечує максимальну ефективність і продуктивність за економічною ціною. Цей інструмент шкіряного корабля, безумовно, підвищити продуктивність і якість.

Для відео натисніть ТУТ800


8700 Машина для тиснения и вырубочный ручной

Машина ручной для тиснения и вырубочный кожи позволяет наносить всевозможные узоры на детали верха обуви и другие изделия из кожи, а также перфорировать кожу для летних моделей обуви. позволяет работать с крупными деталями из кожи. Узор меняется по средством замены ролик, с разным рисунком.


800


800 Двоільная машина для шкіри (Крафт інструментів)

Невисока ціна за двоільную машину. Наша економічна двоільная машина точно регулює розмір. Гострий ніж довжиною 120 мм (4-3 / 4 "blade), розпиляти шкіру на заданий вами розмір. Прикручувати до верстата.
Крафт інструментів CowBoy 800 призначена для пошиття виробів з широкого спектру Шкіра: Шорно-сідельних виробів і комплектуючих для в'ючних тварин (кінь, олень, мул, осів, мул, верблюд, бик і слон); Нашийники, ремені, ланцюги, упряж для різних тварин; Будь-які вироби з шкіри, сириці, брезенту, тенту і кирзи для мисливців, рибалок, туристів, спортсменів і байкерів; Вироби зі шкіри, сириці, брезенту, тенту і кирзи на замовлення.
Ми впевнені, що наші ціни і якість - приємно здивують!

CДля відео натисніть ТУТ 1

Для відео натисніть ТУТ 2800


806 Машина для спуску краю шкіри своїми руками (Крафт інструментів)

This is one of the finest bench splitters manufactured today.

машина для двоїння шкіри. Двоільная машина «Юніон» служить виключно для двоїння дубленої шкіри; складається з нерухомого горизонтального ножа, до якого валиком В притискається роздвоюється шкіра, закріплена головою на ведучому валу, і дошки, що підтримує шкіру.
1) Шорно-сідельних виробів і комплектуючих для в'ючних тварин (кінь, олень, мул, осів, мул, верблюд, бик і слон). (Сідла, хомути, робоча і виїзна упряж, дуги, підкови, прогулянкові і спортивні коляски, і т.д.).
2) Нашийники, ремені, ланцюги, упряж для різних тварин (Нашийники для биків, собак, собача упряж і т.д.)
3) Будь-які вироби з шкіри, сириці, брезенту, тенту і кирзи для мисливців, рибалок, туристів, спортсменів і байкерів (Суми Перемітне, пояс лісоруба, пояс штангіста, чохол для рушниці і т.д.).
4) Зшивка сирицева для ремонту транспортерних стрічок.
5) Вироби з шкіри, сириці, брезенту, тенту і кирзи на замовлення

Для відео натисніть ТУТ800


807 Машина для спуску краю

Машина для спуску краю шкіри застосовується для зняття краю з бахтормяной поверхні деталі. Машина для спуску краю може в деякій мірі замінити такі відомі моделі машин для спускання, як АСГ-13 і Fortuna.
Функцію ножа для зняття краю шкіри виконує звичайне лезо, що продається в більшості магазинів. Процес зняття краю шкіри виконують перед швейними операціями, щоб зменшити товщину вузла зшиваються деталей. В окремих випадках дану машинку можна використовувати як машину для вирівнювання.
Перевагою даної машинки для спускання перед ручним ножем полягає в тому, що процес спускання краю деталі виконується механізовано і вплив людського фактора мінімально, тобто заріз і псування деталей практично не можлива.

Для відео натисніть ТУТ800


809 Верстат для шерфованія переплетній шкіри

Машина для спуску краю шкіри застосовується для зняття краю з бахтормяной поверхні деталі. Машина для спуску краю може в деякій мірі замінити такі відомі моделі машин для спускання.
Функцію ножа для зняття краю шкіри виконує звичайне лезо, що продається в більшості магазинів. Процес зняття краю шкіри виконують перед швейними операціями, щоб зменшити товщину вузла зшиваються деталей. В окремих випадках дану машинку можна використовувати як машину для вирівнювання.
Перевагою даної машинки для спускання перед ручним ножем полягає в тому, що процес спускання краю деталі виконується механізовано і вплив людського фактора мінімально, тобто заріз і псування деталей практично не можлива
Брусовочно машина для стоншується край шкіри (цей процес називається "шерфованіе"). Застосовується для всіх видів шкіри, великих і малих поверхонь, шерфованія кутів і країв.

Для відео натисніть ТУТ 1

Для відео натисніть ТУТ 2

Copyright 2006© cowboysew.com. Всі права захищені.