cowboysew

dot  Швейна машинка для седільного спорядження

dot  Машина човникового стібка зигзаг для вітрила

dot  Швейна машина для пошива Біг-беги, мішки МКР

dot  Швейна машина для стропи, канати та ремені

dot  Швейна машина для диски полірувальні

dot  Швейна машина для килими, килимки

dot  Швейна машина для шкіряні дивани і крісла

dot  Швейна машина для рибальська сітка

dot  Швейна машина для намети і парашут

Швейна машина для намети і парашут

Досвід показав, що в середньому монтера, який хоче створити горище потрібно три початкові машини: а середня вага одного голки швейної машини для ремонту купола; Подвійна голка швейна машина з речовиною або стрічкою для кріплення сполучного матеріалу і світлового виробництва; і надпотужний зигзаг машини для ремонту підвіски і заміни лінії. Через постійно зростаючих вимог швидкості шиття і безпеки шва в в сучасних виробничих процесів, все більше і більше спеціалізовані швейні машини промислові використовуються в масовому виробництві виробів військового парашута, ракети з парашутом, вантажний парашут, намети, вітрила, брезент, тіні структур , тенти, планери і тенти.

Модель 740: одноголкова ходьба нога стібок швейна машина з витягнутою рукою, яка вище і довше, ніж у більшості стандартних машин, в основному використовується для детальної роботи та оздоблень у виробництві парашутів, вітрила, намети, тенти і намети, наприклад, навіс ремонт, шов зв'язування і панелі в зборі.

Модель 74420: подвійна вушко з'єднання (потрійна подача) промислова швейна машина з більшою ємністю бобіни (котушки потужності). Це дві голки швейна машина дуже корисна швейна машина для в'яжучого і світла виробництво парашутів, вітрил, наметів, тентів і наметів.

Модель 204-370: додатковий надпотужний потрійний подачі Прямострочна швейна машина з Barrel човником. Для тих, хто монтажників просуванню майстер монтера і хочуть, щоб дійсно отримати в професії, вони потребуватимуть такої додаткової спеціалізованої швейної машини для виконання контейнерів ремонт і легкий джгут роботи.

Модель 733: дуже надпотужна ходьба нога єдиною голка промислових швейна машина з великим довгим дзьобом коливального човником, спеціалізується на швейному 5-корду нейлон або важкої нитки, використовуваної у виробництві і ремонті парашутних джгутів. Це надміцна Джгут швейну машина важить на 156 сомів (тільки голова), є самим сильними і надійними промисловими швейними машинами на сучасному ринку.

Модель 7373BV: супер надпотужна ходьба нога єдиною голка промислових швейна машина із заднім ходом і великим човникової Barrel гаком, спеціалізується на швейному 5-корду нейлон або важкої нитки, використовуваної у виробництві і ремонті парашутних джгутів. Порівняйте до 733, це важкої обов'язків джгутів особливості швейної машини низькою вартість, яка є доступною для більшості риггера, а також намети і брезенту виробників.

Модель 9266: додаткова надпотужна пряма строчка і зигзаг промислові швейні машини. Цей зигзаг машина буде також робити множинний борг у виробництві парашутів, вітрил і наметів. Його основною метою є для прямої строчки і зигзаг в кутах пластирі, пластирі і рифових армуванням лямки. Проте, настройка регулятора стібка дозволяє монтеру зробити прийнятні закріпки роботи шиття, шляхом зміни довжини стежки і регулювання ширини до вузької налаштування. Використовуйте важко навантажених Закріплювальна машину, щоб пришиті очі (бар-лавірував петлю) на кінці мотузки і зв'язуючі наперстки.

Модель 366-76-12: Екстра надпотужної довга рука зигзаг машина з 4 кулачком для прямої строчки 1-східчастих (2 балів), 2 кроки (3 бали), 3-ступеневої (4-бального) зигзагом, покрити всі потреби у виробництві вітрил, військовий парашут, ракети з парашутом, вантажний парашут, намети, вітрила, брезент, тіні конструкцій, навісів, планерів і тентів. Основні механіки (човник, коригування та синхронізація) те ж саме з Адлером 366 і Адлером 266, тому легше риггери і шатрами і намет виробників вже працювали з цим DÜRKOPP Адлером зигзага швейних машин.

Модель 728-30: дві голки додатковий надпотужний довге плече комбікормової промислова швейна машина з знімач подачі (за бажанням). Довге й широке робоче простір підходить для значних матеріалів, таких як військові парашута, намети, брезент, вітрила, і полотно листового матеріалу і т.д. Видаляючи одну голку і шпульку, машина виконує чудово в якості однієї голки машини. Замінити голку і шпульку, і машина знову подвійна голка. Це дає риггери і намети виробнику дві машини за ціною і просторі одного.

72600L25: надпотужний довга рука ходьбі нога Прямострочна швейна машина, це спеціалізована швейна машина промислового виготовлення наметів, вітрил, намети, тенти, чохли і парашут. Машина рука швейна довго дозволяє до 635мм зазору праворуч від голки, яка приблизно в два з половиною рази зазор стандартного кронштейна машини. Верхній і нижній механізм подачі, велика ємність котушки (бобіни ємність) і висока швейна гарантія швидкості максимальної продуктивність в сучасних виробничих процесах парашутів, вітрила, намети, тенти і намети.

Модель 71008R: додатковий надпотужний програмований Закріплювальна машина з великим Barrel човником, дозволяє швидко, сильний, професійний ремонт і неоціненний в заміні лінії і виробництва. Цей вибір машин забезпечує монтер з можливістю для проведення практично будь-якого ремонту або модифікації, необхідний на сучасних парашутах і наметах.

S700: довга рука гарячого повітря, зварювальний апарат, цей гаряче повітря герметизація машини, щоб приєднатися до термопластичні тканини, такі як ПВХ, ТПУ / ПУ, ПЕ, ПП і різних інших технічних тканин. Повітря зварювальний апарат гарячого ідеально підходить для виготовлення надувних човнів, зовнішніх навісів, батутів, брезенту, наметів, гео вкладишів і бідних покриттів.
Copyright 2006© cowboysew.com. Всі права захищені.