cowboysew

dot  Швейна машинка для седільного спорядження

dot  Машина човникового стібка зигзаг для вітрила

dot  Швейна машина для пошива Біг-беги, мішки МКР

dot  Швейна машина для стропи, канати та ремені

dot  Швейна машина для диски полірувальні

dot  Швейна машина для килими, килимки

dot  Швейна машина для шкіряні дивани і крісла

dot  Швейна машина для рибальська сітка

dot  Швейна машина для намети і парашут

Швейна машина для шкіряні дивани і крісла

Меблі та автомобільна оббивка промисловість особи постійно змінюється тенденція моди. Захоплюючий дизайн, колір і матеріали задають тон для нових моделей. Виробники повинні бути дуже гнучкими і здатними застосувати нові ідеї на практиці без затримок. Гнучка технологія пошиття ковбоя (HIGHTEX) машини допомагають їм відповідати цим вимогам. Якщо існуючі стандарти не є достатніми, індивідуальні рішення розробляються спільно з клієнтами.

Незалежно від тканини або шкіри, кожен новий продукт мешкаючи є викликом для швейної технології. Більшість різних матеріалів і товщини нитки, а також безліч складних швейних операцій повинні бути оброблені. Концепція CowBoy (Hightex) виступає за надійній конструкції, довговічні і високоякісні компоненти, ретельно продумані деталі та безпечний Працездатність. В результаті, перш за все, надійність.

М'які меблі, автомобільна оббивка або інші швейні завдання в області домашньої оббивки - всі вони вимагають спеціальної технології шиття. Ковбой (Hightex) промислові швейні машини виробляють шви, стійкі до максимальної деформації і відповідають найвищим вимогам за якістю. Незалежно від одно- або подвійної голки відстрочки, трубопроводів або зрубаних швів & Ndash; CowBoy (Hightex) машини завжди можна покластися на для точних і акуратних декоративних і монтажних швів, таким чином покращуючи характеристики якості м'яких меблів.

Ось список серії BF Удосконалена оббивка машина, які широко використовуються в світовій меблевій і диванах обробної промисловості, а також автокреб охоплює виробник.

204-370-SP:Колонкова двухигольная машина з потрійним просуванням і хитним човником типу Барель, для дуже товстих ниток, для декоративних і декоративних швів (шкіряні дивани і крісла) .

204-370-DP: Колонкова одноголкова машина човникового стібка з і великим хитним човником, для дуже товстих ниток, для декоративних і декоративних швів.

204-370 BF:оспорювання швейної завдання в відстрочкою шкіряних диванів і автокреб покривають це зшити більш товсті плями або більше поперечних шви. Пропущений стібок, вільний низ нитка, скоротити довжину стібка, бобіни нитки Вузли та клубки часті проблеми. 204-370 BF відрізняється чудовими властивостями сходження і проникнення високої голки, можна легко зшити перекриваються шви з товстою ниткою (400 децитексів 1300dx3 або плетених ниткою 1,4 мм), а також гарантувати освіту щільного постійно стежку. До 14 Мм Лонг стібків для декоративних відстрочки швів; Частини взаємозамінні з DÜRKOPP Адлера 204-370, так що дуже легко в експлуатації і обслуговуванні для виробників мають Adler 204 шкіряну оббивку швейну машину.

205-370 BF: Ця складна оббивка швейна машина була поліпшена за рахунок провідних шкіряні дивани і меблевиків (La-Z-Boy, Етан Аллен і Natuzzi); Практичні інновації гарантують бездоганну якість шва і високу ефективність, навіть шиють дуже тонку оббивку зі шкіри та тканини з товстої декоративною різьбою; Пневматична лазіння пристрій для чудового формування стібка при шитті товстих над плямами або перекриваються швами. Рекомендую для декоративної відстрочки високоякісних шкіряних диванів і автомобільних інтер'єрів оббивки / автомобіля.

7243BF:сучасні м'які меблі та дивани вимагають незамінною хорошою обробки скоєних швів. Товста нитка (плетені нитка) декоративні шви грають важливу роль; 7243BF оббивки швейна машина широко використовуються для шиття декоративних швів на надважкій вазі прокладених і не є прокладені шкіри і оббивні тканини; Висока проникаюча голка і відмінне сходження гарантія здатність легко швейне товсті плями або поперечні шви (більш поперечних швів), не пропускаються стібок, вільний низ нитка, скоротити довжину стібка, бобіни нитки вузлів і клубків.

728-15:цей важкий вага дві голки оббивку швейна машина відмінно підходить для подвійний відстрочки нитки у виробництві шкіряних диванів, тканину диванів та інших м'яких меблів, а також автомобільної оббивки, морський оббивки і авіакосмічній оббивки, за допомогою плетених нитки до 1,0 мм.

204-102 MD :2-голкова швейна машина човникового стібка з великим хитним човником, для дуже товстих ниток, для декоративних і декоративних швів

728XP:Програмувальне автоматизоване швейне обладнання для дуже товстих ниток, для декоративних і декоративних швів.

724367: Це особливо важка обов'язок, товста нитка, після ліжка, потрійна подачі відстрочки машини з великим вертикальним човником Barrel. Під час роботи швейної, великий диван охоплює і автокрісло охоплює автоматично звисають вниз (Не буде накопичуватися) через дизайн пост ліжку, це може значно підвищити ефективність; Надзвичайно товста нитка (V415, Текс 400 або 1300dx3 або плетені нитки до 1,4 мм) не є проблемою через його великий Barrel човника; До 14 Мм Лонг стібків для декоративних відстрочки швів; Відмінні властивості скельних і висока голка гаесть проникаючі легко швейні товсті плями або поперечні шви, без пропускаються стібка, сипуча нижня нитка, скоротити довжину стежки, нижню нитку вузли і клубки; Це особливо оббивка швейна машина для великих шкіряних диванів і виробників автомобільних сидінь.

724368: Колонкова двухигольная машина з потрійним просуванням і хитним човником типу Барель, для дуже товстих ниток, для декоративних і декоративних швів (шкіряні дивани і крісла).

724698: Ця оббивка швейна машина з конструкцією після ліжка, яка дуже корисна при шиття фасонних раз і панелей і т.д. Це майже необхідність, якщо ви хочете зробити товсті нитки декоративні шви і функціональні шви на кутах і перекриттів у виробництві диванів і автокрісла , Передня направляюча стрічка (або вставте шнур трубопроводу) доступний для подвійного шва з посиленням під стрічкою, брошурувальника і верхньої рядком диванних чохлів і чохлів для автомобільних сидінь.

724698MD: Програмувальне автоматизоване швейне обладнання для дуже товстих ниток, для декоративних і декоративних швів ( 2-голкова).

9266:додаткова надпотужна пряма строчка і зигзаг машин з Barrel човником. Зигзаг ширина до 12 мм, він може використовуватися для функціонального стібка (зібрати два шматок шкіри) або декоративних рядки (фантазії верхнього зшивання на шкіряних або меблеві тканинах) з дуже товстими нитками (плетених ниткою до 1,4 мм).
Copyright 2006� cowboysew.com. Всі права захищені.