cowboysew

dot  Швейна машинка для седільного спорядження

dot  Машина човникового стібка зигзаг для вітрила

dot  Швейна машина для пошива Біг-беги, мішки МКР

dot  Швейна машина для стропи, канати та ремені

dot  Швейна машина для диски полірувальні

dot  Швейна машина для килими, килимки

dot  Швейна машина для шкіряні дивани і крісла

dot  Швейна машина для рибальська сітка

dot  Швейна машина для намети і парашут

Швейна машина для килими, килимки

9517UL:середня вага висока швидкість ходьби нога пряма і зигзаг швейна машина, ідеально підходить для з'єднання двох частин всіх видів килимів, килимків і матів разом.

9266:додаткова надпотужна пряма строчка і зигзаг машин, дизайн для збірки дуже товстих килимів. Особливості в надзвичайно сильною силі проникнення голки і великої місткості шпулі (золотник потужність).

9204ZZ: Надпотужна ходьба нога зигзаг машина для килимів, килимків і матів. Це спеціалізована промислова швейна машина для килимовій промисловості та мотузки неттинга промисловості. 15мми лапка ліфт, верхній і нижній механізм подачі (ходьба нога) гарантує незмінну якість шва і більш високий рівень безпеки для вашого виробництва. 16мм ширина зигзага (ширше, ніж будь-яка інший зигзаг швейної машини, побудованої сьогодні) дуже корисно при шиття два килимів і килимових вироби разом.

366-76-12:додаткова надпотужна довга рука пряма строчка і зигзаг машин. Початкова мета цієї промислового зигзага швейної машини для ремонту і виготовлення човнових вітрил. У багатьох випадках, ця машина використовується для шиття і складання великих килимів розміру, наприклад, готелі килимів, ресторан килим, Hospitality килим, промислових килими та інші на замовлення килим і килимки.

HR-4A/4B:Надпотужний килим оверловка швейна машина, це єдина голка, проста подача, плоска ліжко, три нитки overseaming стежки машини для обметування килимів, килимів і т.д. (HR-4A). Модель HR-4B призначений для дві нитки overseaming стежки. Вигнуті лінії шиття і маленькі кола доступні по HR-4AC і HR-4BC. Додаткові машини для важких умов експлуатації, розроблених спеціально для обметування дуже товстих килимів з широкою шириною overseam до 12 мм.
Copyright 2006© cowboysew.com. Всі права захищені.