cowboysew

dot  Швейна машинка для седільного спорядження

dot  Машина човникового стібка зигзаг для вітрила

dot  Швейна машина для пошива Біг-беги, мішки МКР

dot  Швейна машина для стропи, канати та ремені

dot  Швейна машина для диски полірувальні

dot  Швейна машина для килими, килимки

dot  Швейна машина для шкіряні дивани і крісла

dot  Швейна машина для рибальська сітка

dot  Швейна машина для намети і парашут
«Закріплення» (Закріплювальна або візерунок лавіруючи) технологія пошиття необхідно отримати додаткову безпеку і довговічність у виробництві обладнання для захисту безпеки для людей і майна, виготовлені з нейлону, поліестеру, поліпропілену, тасьми, кевлар, вініл, шкіра і Canvas .

Ми розробили повний спектр спеціалізованих важких швейних машин промислових програмовані автоматичні картини швейних машини / Закріплювальна безпеку машини і автоматизації швейної зустрічі, необхідну в цій області. Ці спеціальні надпотужні швейне обладнання особливо стані збирати додаткові важкі ваги матеріалів з використанням дуже товста нитка.

HIGHTEX серія додаткові надпотужна з електронним управлінням моделлю швейних машини (як з невеликою площею, великою площею і дуже великою площею), широко використовуються у виробництві синтетичних лямки, стропи, ремені, мотузки, ремені безпеки і лямок для обслуговування високого класу промислових ринків таких а підйом вантажу і прочуханки, безпеку і захисту, пожежа і порятунок, морські, автомобільні, авіаційні та військова.

Ми розуміємо, що індивідуальне швейне рішення є найбільш підходящим продуктом для максимально можливої ​​продуктивності і якості. Якщо ви збираєтеся робити дуже великі файли або надзвичайно жорсткі синтетичні лямки строп і інший технічний текстиль, ми готові створювати власний промислові швейні машини і обладнання для автоматизації для підвищення ефективності виробництва.

7367: Singer 132K6 типу крокує лапки Прямострочна швейна машина зі зворотним стібком, ідеально підходить для збірки 2-3 шарові синтетичні веб-слінги в виробництві скувати ремені, ремені храповиком, вантажних строп, spanzet, ремені безпеки, намети, парашути, джинси, упряжі, рятувальні пояси, жилети, військове спорядження і спортивні товари.

7373ECO:
База на 20 років виробництва і маркетингу досвід, для важких умов експлуатації швейної машини промислового третього покоління поставляється з міцною конструкцією і високою надійністю. Це низька вартість надважкої мита швейна машина для зшивання синтетичних стропи, ремені, ремені, ремені і лямки доступні на ринку сьогодні. Особливості у великій бочці човником і зворотного рядком. Рекомендують для збірки 2-4 шарові нейлону або поліестеру стропів з кожним з 3,5 мм. Гребінки і ходьба механізм подачі стопи гарантують рівномірний стібок навіть зшити шар слизького нейлону або поліпропілен лямки.
7373BV:це ще один економічне швейне рішення для супер важкої ваги швейних додатків. Надзвичайно потужною силою проникнення голки може легко зшити 4-8 шару сильної і твердої синтетичної лямки разом з кожним з 3,5 мм. Редуктор швидкості значно покращує якість шва, коли потрібно уповільнити або змінити напрямок або в товстих ділянках накладних. Рекомендую для виробництва надзвичайно жорстких синтетичних строп і ременів безпеки.

7243CS:це надпотужні Стропи швейна машина відмінно підходить для збірки 3-4 шари сильної і твердої синтетичної лямки разом з кожним з 3,5 мм. Його комбікормові і ходьба механізму подачі стопи гарантує відмінну картину стежки і постійно обтягуючі шви у виробництві підйомних строп, Ratchet ременів і краватку падіння з нейлону і поліестеру.

7204CS:легко зшити шари лямки, лямки з покриттям, поліестеру і нейлону & mdash; новітні технології шиття для дуже важких і товстої нитки для шиття! Ідеально для збірки і посиленого зшивання 3-5 шару сильної і твердої синтетичної лямки разом з кожним з 3,5 мм. Рекомендую для підйому виробників стропа і виробників ременів безпеки, які очікують високу якості шва.

733CS:надвисока ліфт ходити швейна машина зі зворотним стібком і чергуючи лапку для виробництв синтетичних стропів, ременів, збруї, лямок і інших складних зшити матеріалів. Добре для 6-8 шару строп конструкції з кожної з 3,5 мм. Він може бути використаний, щоб зшити багато застосувань у важких умовах, такі як підйом вантажу і докори, ремені безпеки, зокрема, для автомобільного, авіаційного та військової промисловості.

7273BV:один з найнижчих витрат надміцного крокує лапки швейної машини для пришивання синтетичні стропи, ремені, пояси й ремені і лямки, доступних на ринку сьогодні. Він може легко зшити 3-7 шарові синтетичні лямки стропи разом з кожним з 3,5 мм. Ця стропа швейна машина дуже популярна в азіатських і південноамериканських ринках по виробництву вантажних утримує системи, системи присоединительного автомобіля і ремені безпеки для роботи на висоті.

71008:це програмована з електронним управлінням моделлю швейної машини зшита з використанням 415 поліефірної нитки для додаткової безпеки та міцності на шві, є одним з найважчою ЧПУ моделі Stitcher і бар кріпильної швейної машини для виробництва синтетичних стропів, джгута, канатів і військової лямки.
Застосування 71008 класу додаткового надпотужного автоматичного малюнок швейної машина покриває всі виробництво синтетичних стропів і канатів з нейлону і поліестеру, для галузей промисловості, таких як підйом вантажу і кріплення, пожежа і порятунок, безпеку і захисту, лісівник, автомобільні, авіаційні, морські та військові.

71008R/71008RX/72008R:додаткова надпотужний автомат мотузка швейна машина, щоб пришиті очі (зшито термінації) на кінці мотузки (трос кінець Закріплювальна), здатне шити 2 мотузку разом з кожним з 18 мм (діаметр). Це спеціалізована мотузка Закріплювальна машина призначена, щоб зробити зшиті припинення очей (пришиті петлі) на кінці мотузки і шпагат лісівник альпіністські мотузки, сходження & спелеологія Мотузки, катання на човнах і морської Верьовки і рятувальних мотузок.

72008: Це широка область програмованої модель степлер зшитий з використанням 415 поліефірної нитки для сильного і однорідного шва, є одним з найважчих автоматичної швейної машини для армування промислового зшивання синтетичних ременів, ременів, ременів, тросів і військової лямки
. Застосування 72008 класу додаткової надпотужний програмований шаблон швейної машини покривають все виробництво синтетичних стропів, виготовлених з нейлону і поліестеру, для галузей промисловості, таких як підйом вантажу і кріплення, пожежі і порятунку, безпеки і захисту, автомобільної, авіаційної та військової.

75008:це велика область програмованої модель степлер зшитий з використанням 415 поліефірної нитки для сильного і однорідного шва, є одним з найважчих автоматичних промислових швейних машин для армування зшивання великих розмірів синтетичних ременів, ременів, ременів, лямок, намети, парашутів і великого мішок.
Застосування 75008 класу додаткової надпотужний програмований шаблон швейної машини покривають все виробництво синтетичних стропів, виготовлених з нейлону і поліестеру, для галузей промисловості, таких як підйом вантажу і кріплення, пожежі і порятунку, безпеки і захисту, автомобільної, авіаційної та військової.

7273CNC: Це для важких умов експлуатації з електронним управлінням моделлю швейної машини з великим човникової бочки гаком є найбільш придатною для особливо важких вагових матеріалів, таких як нейлон, поліестер, поліпропілен, лямки, кевлар, вініл, шкіра і Canvas
. Надпотужні автоматичні швейні машини промислового класу 7273CNC призначені для зшивання синтетичних ремінців, ременів, ременів і лямок для обслуговування високого класу промислових ринків, таких як безпека і захист, пожежа і рятувальні роботи, підйом вантажу і кріплення, морські, автомобільні, авіаційні та військові.

733PLC:клас 733PLC є одним з найважчих програмованих електронної моделі швейних машин у виробництві. Він може бути використаний, щоб зшити багато застосувань у важких умовах, таких як вантажні прочуханки, прив'язні ремені, особливо для автомобільної, авіаційної та військової промисловості. Можна легко зшити 6-8 шарові синтетичні лямки строп (3,5 мм кожного) разом або шов 2 мотузки з кожним з 28 мм (діаметр), з важкою швейної ниткою.

7273PLK:цей компактний тип надпотужної електронного управління моделлю швейної машина з великим човникової Barrel гаком є найбільш підходящим для невеликих армуючої області швів на джгуті (захисту від падіння, парашути і рюкзак і т.д.), стропи, ремені, ремені, мотузка і шнури з додатковою товщиною ниткою.
Надпотужні швейні машини автоматичних моделей 7273PLK класу призначені для строп, канатів і виробників джгутів, які обслуговують високоякісних промислових ринків, таких як безпека і захист, пожежа і рятувальні роботи, підйом вантажу і кріплення, морські, автомобільні, авіаційні та військові.

72600PLK:висока швидкість надпотужної швейна машина програмована моделі для виробництва вантажних ременів і тріскачок скувати.
У порівнянні з іншими Barrel типу шатл важкі швейні машини, макс. швейне швидкість 72600PLK до 1200rpm. Це інноваційна технологія в світі важких вага швейних додатків, які можуть принести високу ефективність в швейному виробництві нейлону, поліестеру, поліпропілену, тасьми, кевлар, вініл, шкіра і Canvas.

GLK700: Супер великий швейне поле (600 × 400 мм) дозволяють шити великий проект розміру на один раз (наприклад, човен підйомних стропів, літак розрядники стрічки, куленепробивний жилет перевізник і т.д.); Спеціальний великий Adler 204 Тип ствола хитним човником і бобіни потужності забезпечує високу ефективність швейних виробів з використанням суперплотной нитки; Нова технологія цієї машини оптимальні умови для виробництва важкої ваги & великих розмірів стропів, куленепробивні жилети, ремені, лямки плетіння і оббивку.

GLK911: Новая швейная технология для производства тяжеловесных и крупногабаритных подъемных строп, грузовых ремней, ремней безопасности и сетчатой сетки и обивки. Машины серии GLK911 с электронным управлением, имеющие большую площадь, разработаны с учетом требований текстильных строп и других технических текстильных изделий. Его дизайн с несколькими новыми технологиями, прекрасно адаптированный к швейным средним, квалифицированными материалами, тяжелыми и очень тяжелыми.

72600KSL-6V:надпотужна додаткова велике поле CNC швейна машина з комплексною автоматизацією для вузьких тканин промисловості, такі як Ratchet скувати / вантажні кріпильні ремені, стропи, ремені безпеки і ремені безпеки і так далі Ця автоматизована швейна станція заснована на одному-Worker-трійнику машини Концепція, один працівник може працювати 2-3 швейних одиниць.

8907: Це тепло промислового класу ріжуче обладнання для різання і герметизації синтетичних матеріалів, щоб запобігти зношування. Конструкція надміцна підходять для більшості гарячих додатків ножів і матеріалів до 3/4 "(20 мм) товщини у виробництві стропів, канатів і важкої лямки. Подовжений гарячий ніж підходить для різання вантажопідйомних стропів, промислові лямок і інші синтетичні матеріали, до 300 мм в ширину.

828:це автоматичні різання промислової довжини (теплова різання) можуть відрізати будь-яку товщину синтетичного веба стропа і стягнуті падіння, поліестер круглих строп, нейлон ременів, синтетичних лямок, ремені безпеки, військової лямку, лебідки та інших текстильних строп. У гарячого різання зрізає швидко і точно і забезпечує чистий, запечатаний край.
Copyright 2006© cowboysew.com. Всі права захищені.