cowboysew

dot  Швейна машинка для седільного спорядження

dot  Машина човникового стібка зигзаг для вітрила

dot  Швейна машина для пошива Біг-беги, мішки МКР

dot  Швейна машина для стропи, канати та ремені

dot  Швейна машина для диски полірувальні

dot  Швейна машина для килими, килимки

dot  Швейна машина для шкіряні дивани і крісла

dot  Швейна машина для рибальська сітка

dot  Швейна машина для намети і парашут

Ми обслуговуємо вітрила рішень для промисловості з 2006 року і отримали великий успіх на розумінні та задоволення вимог з боку світових виробників вітрильних і ремонтних робіт. Сьогодні ми маємо можливість принести вам практичні вітрил закачування рішення для задоволення ваших потреб сьогодні, а також завтра. Наші швейні машини вітрила мейкер охоплюють все швейне виробництво вітрил з прямої строчки зигзагів, від світло - середньої ваги віндсерфінгу вітрила і спінакера в особливо важкі вітрила, від короткого плеча зигзага довгого плеча і високою руки зигзага, від малого одну особу вітрил горища до велика виробниче середовище.

Модель 740: човникового парус виробник швейна машина з відгалуження, яка вище і довше, ніж у більшості стандартних машин, в основному використовується для детальної роботи та оздоблень, наприклад зв'язування стрічки, швейні блискавок & трубопровідні шнурів, приклавши металеве кільце і пряму строчку для денного плавання, бавовняні вітрила, спрейте капоти, кришки шлюпки, внутрішня і зовнішня човен оббивка і т.д. Лафф стрічку швейного набору (легко зшити стрічку передньої шкаторини) доступний в якості опції.

Модель 8901: різак гарячого ножа є зручним інструментом в кожних вітрилах горищах. Розроблений, щоб відокремити і відрізати довжини мотузки, лямки, стрічки, або синтетичних тканин і шнурів, які RAVEL при розрізанні ножицями. У гарячого різання зрізає швидко і точно і забезпечує чистий, запечатаний край.

Модель 9518: Це один з кращих загального призначення машини для вітрильних виробників і ремонту, стандарт, оснащених 4 кулачків для прямої строчки, 1-етап (2-точка), 2-етап (3-точка) і 3-ступінчастий ( 4-точка) зигзага. Цей вітрило швейна машина може бути налаштована, щоб зшити що-небудь від 1/2 унції спінакера нейлону # 30 нитки до 14 шарів 9 унцій лавсанової тканини з # 138 ниткою! Призначено для виготовлення віндсерфінгу вітрила і спінакера, особливо одна людина горище, що спеціалізується на крейсерському парус для човна до 35 '.

Модель 9266: Екстра надпотужної пряма строчка і зигзаг промислового вітрила робить швейну машина призначена для шиття дуже товстих вітрил, приклавши армирующие лямки в кромки і вітрило кута армування пластирів, з товстою ниткою V277 і голками 250. Цього зигзага машина також може бути використовується як бар степлера надпотужний канатні кінець, щоб пришиті очі термінації або зв'язування мотузки наперстки для човна мотузки, яхтова мотузка, вітрильні мотузки і морські снасті. Багато виробників вітрильних все ще використовують DÜRKOPP Adler 166 або DÜRKOPP Adler 266-1, 9266 є наступним вибором.

Модель 9366-12: Це доступна надпотужний зигзаг парус швейної машина для більшості виробників вітрил і ремонту. Сьогодні існує потреба в 12мм (зигзаг ширина) 3 крок зигзага для закачування великих вітрил, це майже необхідно мати додатковий надпотужний зигзаг вітрило роблячи машину, яка може покрити прямий рядком, 1 крок (2 точки), 2 стадія (3-точка) і 3-ступінчастий (4-точка) зигзага. Ця машина здатна приводити свою голку через 20 мм з дакрону, кевлара, тасьми, Полотно і шкіри; Надзвичайно сильна голка проникнення сила, може легко зшити міцне армування лямки і додаткові кутові ділянки важких вітрил. Основні механіки (човник, коригування та синхронізація) Те ж саме з DÜRKOPP ADLER 366 і ADLER 266, тому легше вітрилами горищ вже працювали з цими вітрилами роблять машини.

Модель 9518-30: Довгий рукав середньої ваги зигзаг парус виробник швейна машина для легких спінакера середньої ваги, віндсерфінг вітрила і до важких вітрил, з використанням голок розміру 90 - 130 з різьбленням розмірами V46, V69 і V92 і здатні обробляти матеріали до 10мм. Всі види зиґзаґоподібних операцій в світлі у важку вагу дакрон, кевлар, тасьма, полотно і шкіру надійно можуть бути реалізовані з цими машинами. Основні механіки (роторні причіпні, коригування та часу) те ж саме з DÜRKOPP Adler 72525 і MINERVA 72525, тому легше вітрила горищ вже працював з Adler 525 спінакера машин. Ця швейна машина визнана кращою спінакера машини в вітрила рішень промисловості.

Модель 9518-30-17: Довга і м'яз середнього вага зигзаг парус виробник швейна машина для легких спінакера середньої ваги, віндсерфінг вітрила і до важких вітрил, з використанням голок розміру 90 - 130 з різьбленням розмірами V46, V69 і V92 і здатні обробки матеріалів до 10 мм. Всі види зиґзаґоподібних операцій в світлі у важку вагу дакрон, кевлар, тасьма, полотно і шкіру надійно можуть бути реалізовані з цими машинами. Основні механіки (роторні причіпні, коригування та часу) те ж саме з DÜRKOPP Adler 72525 і MINERVA 72525, тому легше вітрила горищ вже працювали з цими спінакера машинами. Ця машина рекомендується для спінакера виробників, які очікують більше кліренсу кімнати під швейної рукою.

Модель 366-76-12: Екстра надпотужної довга рука зигзаг машина для вітрил виробників і ремонтних робіт. Це майже необхідність, якщо ви хочете зробити ремонт в середині великого вітрила, щоб мати більшу машину. # 9366-31 вітрила виробник швейна машина визнана в якості кінцевої швейної машини в даний час. Він легко зшити товщиною 20 мм з дакрону, кевлара, тасьми, Canvas і шкіри через його надзвичайно потужною силою проникнення голки; Стандартний комплект поставки 4 кулачка для прямої строчки, 1-етап (2-точка), 2-етап (3 бали), 3-ступінчастий (4-точки) зигзаг, охоплює всі вимоги сучасного вітрила рішень промисловості. Основні механіки (човник, регулювання і час) то ж самий з DÜRKOPP Адлером 366 і DÜRKOPP Adler 266, тому простіше для вітрильних горищ вже працювали з цією парусної роблячи машину Durkopp Adler.

Модель 366-76-12-HM: Довга і висока рука додатковий важку вагу зигзаг парус робить верстат призначений для прямої строчки, 1 крок, 2-ступінчастою і 3-східчастих операцій зиґзаґоподібних у виробництві великої площі вітрил, використовуючи дуже товстого розміру різьби V207 і голки 250. вона легко зшити товщину 20 мм з дакрону, кевлара, тасьма, Canvas і шкіру з регульованою швидкістю, тангажу і зигзагоподібними діями він може взяти на найбільших вітрилах ви можете собі уявити, що описується європейськими виробниками вітрил як Порше швейної машини, це, без сумніву, найсильніша машина коли-небудь створена. Основні механіки (човник, коригування та синхронізація) Те ж саме з DÜRKOPP Адлером 366 і DÜRKOPP Adler 266, тому легше вітрилами горищ вже працювали з цими вітрилами роблять машини Durkopp Adler. Це міцний і надійний парус швейна машина призначена для масового виробництва парус веденн.

Запит додаткової інформації
Copyright 2006© cowboysew.com. Всі права захищені.