cowboysew

dot  Швейна машинка для седільного спорядження

dot  Машина човникового стібка зигзаг для вітрила

dot  Швейна машина для пошива Біг-беги, мішки МКР

dot  Швейна машина для стропи, канати та ремені

dot  Швейна машина для диски полірувальні

dot  Швейна машина для килими, килимки

dot  Швейна машина для шкіряні дивани і крісла

dot  Швейна машина для рибальська сітка

dot  Швейна машина для намети і парашут

Ковбой шкіра швейні машини побудовані так жорстко, як танки і здатні шиття шкіри, тканини, тасьми, биопластика і інших матеріалів. Cowboy швейні машини доступні в плоскій ліжка, після ліжка, і моделі гідроциліндра рукояті, що охоплюють всі види промислових швейних операцій.

ковбойському шкіряні швейні машини і шкіряні верстати широко використовуються американськими і австралійськими виробниками сідел, збруї виробників і ручної роботи шкіряному майстерні.

Ці шкіряні швейні машини поставляються з повним набором швейних вкладень, розроблених saddlemakers і leathercrafter, який має понад 40 років досвіду сідлових рішень.

CowBoy шкіра швейні машини були в продажу в Сполучених Штатах, Канаді, Німеччині, Франції, Італії та Австралії з 2000 роком нашої сили є реалізацією індивідуальних рішень, і ми можемо запропонувати найбільш підходящі продукти для максимально можливої ​​продуктивності і шов якості.

Все ковбойські шкіряні швейні машини доступні з або без регульованою по висоті підставки, підставки, з фіксують роликами. Вони оснащені потужним серводвігателя. Наші колючі машини шкіри також включають в себе редуктор швидкості кулькового підшипника, для додаткового крутного моменту і кращого контролю на низьких швидкостях, необхідних для шиття товстої шкіри.

Ковбой CB105 Прості і дешеві шкіряні швейні машини: це дешева шкіра швейна машина ідеально підходить для Stiching шорні, шкіряні і биопластика джгути і вуздечки, пістолет кобури, патрони сумки, пістолет пояси, вага пояса, нейлонові лямки буксирні канати, нашийники тварин і повідці. Дуже простий у використанні. Ця промислова шкіра брошюровщіца є simlar з Адлером 105 і Singer 45K, але зі зворотним стібком

Cowboy CB3200 Толстой шкірою швейною машиною :. Низька вартість надміцної комбікормова ходьбою ноги машини для пошиття сідел і упряж доступна на ринок сьогодні. Ковбой CB3200 шкіра брошюровщіца здатна шити до 1/2 "сідло шкіри, до # 415 пов'язаного нейлону або поліефіру нитки, ідеально підходить для швейних стрічок, нашийники, клейкості, кобури, чохли і сумки сідла. Подача здійснюється з'єднання, потрійна подача ходьба ноги, яка гарантує, що всі шари будуть рухатися разом. в пресорних ногах, відомі як джгут проводів ноги, виготовлені з нержавіючої сталі.

CowBoy CB3500 Надпотужна потрійна подача шкіри швейної машина для ручної роботи шкіряних майстерного: компактний дизайн ідеально підходить для невеликих ручної роботи шкіряних майстерного і майстерного Saddler в; Стандартна комплектація з додатковим потужним швейною машиною серводвигуном дозволяє протягом одного стібка при шитті часу по гарбарника або тих, хто потребує стежці за стібком управлінням для дрібних предметів і поворотів; Ця економія енергії серво двигун працює тихо (вільне володіння шум), так що ви можете використовувати в домашніх умовах; Ця шкіра швейна машина має більш ніж 20 спеціальних швейних вкладень і устаткування, що відповідають самим індивідуальним вимогам швейних сідлових органів, джгутів органів і шкіри майстрів.

Ковбой CB4500 Heavy Duty Leather Швейна машина для строчення сідлом і джгутів :. Шкіра брошюровщіца Cowboy CB4500 здатна шити до 7/8 "з сідельній шкіри, до # 415 облігаційної нейлону або поліестеру нитка

Він має циліндр рукояті 16,5 дюймів в довжину; ідеально підходить для шиття кінських сідел. Подача здійснюється за допомогою з'єднання, потрійний подачі крокує лапки, який гарантує, що всі шари будуть рухатися разом. У пресорних ногах, відомі як джгут проводів ноги, виготовлені з нержавіючої сталі, як і горла накладок. Набір ковдри для ніг, з зубами на дні, є в наявності, замість або в доповненні до проведення ногам, за винятком тих предметів шиття тканини і кіньми ковдри, а не тільки шкіри.

Використання для цієї машини включають шорні, шкіряні і биопластика джгути і вуздечки, кобури пістолет, патрони сумки, ремені гармати, вага пояса, нейлонові лямки буксирні канати, нашийники і повідки тварин.

. Uses for this machine include saddlery, leather and bioplastic harnesses and bridles, gun holsters, ammo pouches, gun belts, weight belts, nylon webbing tow ropes, animal collars and leashes.

Ковбой 205-370 Heavy Duty Потрійного потік Шкіри Швейні машини для шорний (---- шиє сідла, упряж і збруя bettern, ніж будь-яка інша рядок машина, побудовану на сьогоднішній день): ця машина використовуються професіоналами, які хочуть найбільш приголомшливий зовнішній вигляд їх шили продукти разом з силою і точністю.

Ковбой 7335 циліндр-ліжко подачі унісон шкіра швейна машина для ручної роботи виробів зі шкіри: надпотужний потрійної дії годування шляхом: нижньої подачі, голки подачі бар і чергуються крокує лапкою верхній канал, який об'єднати разом, щоб виробляти високоякісні шви переміщення вільної; Потужна + Quiet + Точна швидкість Сервопривод швейної машини сервоприводу дозволяє рядка при шиття часу по гарбарника або тих, хто потребує стежці за стібком управління для дрібних предметів і поворотів. Всі ці особливості враження ручної роботи шкіряних майстерні, верхові виробники і джгути виробників.

Ковбой 7132UL Heavy Duty Шкіра і машина Canvas Шиття: новий Cowboy 7132UL дуже надпотужний плоска ліжко швейна машина. Верстат призначений для серйозного ремісник шити на більшості всіх типів липкості, важкі ремінного, стропи, лямки, випадки і будь-якій шкірі або аналогічних продукти до повної товщини 5/8 дюйма.

Ковбой 7243 Heavy Duty крокує лапкою Шкіра Швейні машини: плоскі ліжка шкіряні швейні машини знайдені в призначених для користувача шкіряних магазинів і шкіряних виробів заводів по всьому світу. Використовується, щоб зшити плоскі шматки разом, або зшити облицювальні верстви на задню частину шкіряних ременів і ременів. ліжко машина Плоска дає кращий контроль при шиття великих громіздких панелей, або широких ремінців.

Ковбой 78810 Повідомлення Ліжка Шкіра Швейні машини: після ліжка машин Ковбоя 78810 високої якості Lockstitch єдину голка, голковий машин з позитивною подає роликом лапкою і напівавтоматичною системою змащення. Верстат призначений для зшивання для дуже легкого та середнього важкої шкіри, халяви, взуття та оббивних тканин, де формування якості стібка надзвичайно імп Ковбой 733 Супер надпотужний Змінний потік крокує лапкою Harness Stitcher: Cowboy 733 модель є надзвичайно Heavy Duty Flat Bed Змінний потік Ходьба ніг швейна машина з реверсивним

. Ковбой 800 Шкіри Skiver: відмінно підходить для колін заточування і заточування рівня. 6 "Precision-земля лезо приходить руку відточених до супер гострого краю; Регулятор для швидкого і легкого поясного заточування; Регульований упор з зручними гайками накатаній регулювання може бути встановлений для повторного заточування рівня, з нержавіючої сталі тримати вниз бар забезпечує рівень і повторювані skives .

Ковбой 806 шкіряний ремінець Splitter: надпотужний литий латуні будівництво. Регульовані напрямні для 1/2 "до 3" або широкі ремінці Розділити будь шкіряний ремінець навпіл. Також можна зробити замовлення зі зміщенням від центру розщеплених ременів для упряжі і т.д. Висока якість імпортували інструмент! Можу мати кілька косметичних недоліків в порошковому покритті, але буде повністю функціональними і механічно звуком для точного заточування і розщеплення.

Ковбой 8116 Ручне шкіряне Розщеплення машин: з конструкцією важких умов експлуатації та конструкцією, ця машина має потужність до високоточних сточувати шкіри будь-якої товщини. Це відмінна машина для проміжного або просунутого швейної машини оператора або шкіряного працівника, який кілька механічно схильний. Як і всі шкіряні skivers, це працює краще за все, коли лезо гострими, а також краще працює з твердими шкіри, таких як рослинна дубленої шкіри різьбі, сідельні, вуздечка шкіри, Latigo і т.д.

Ковбой 801 Шкіряний Шліфувальний верстат: шкіра заточування машина з круговим ножем підходить для торцевого-заточування і в той час як поверхня заточування будь-яких видів шкіри, а також пластиковою тканини, штучної шкіри, повсті вовни і гуми для взуття, шапок, сумок, одягу, рукавички і спортивні товари і т.д. це один з необхідних обладнань, які роблять вище товарів. Машина має характеристики безшумної стабільної роботи, простота в експлуатації, висока продуктивність і тривалий ліфт і т.д.

Ковбой 818 шкіряний ремінець для різання: 818 шкіряний ремінець для різання являє собою надзвичайне значення для людини, яка хоче брати участь в обсязі виробництва лямки товарів, таких як ремені, віжки, наголов'я, headstalls, вуздечки, тощо. Ця машина повністю працює з підставкою і мотором (тільки на фото різання голову вище) і знищу весь шкура шкіри в рівномірних смуг в лічені хвилини. Ця машина має спільний шлях різання більше 12 дюймів, що дозволяє оператору скоротити широкий, як 12-дюймовий шлях шкіри за один прохід.

Чи є у вас які-небудь питання про наших шкіряних швейних машинах в цій галузі? Будь ласка, зв'яжіться з США Керівник продажів і дистрибуції офіс в Огайо (Ph: +1 330 6921418 або електронною поштою: neelre@comcast.net), спасибі!
Copyright 2006© cowboysew.com. Всі права захищені.